Heavy metal v muzeu

19.08.2017 13:08

V pátek 18. 8. 2017 v nočních hodinách ožilo letecké muzeum českým metalem říznutým rock n'rollem. Znojemská metalová skupina Ocelot si vybrala letoun IL-14FG, u kterého natáčela videoklip k písni "Pekelnej stoj" ze stejnojmenného, již osmého alba, které vyšlo 22. 5. 2017. Kapela ve složení Heinrich, Káca, Pája i Fofo si natáčení opravdu užívali.

"Natáčení v leteckém muzeu bylo úžasné, jsou tam skvělí lidi a ve všem nám vyšli vstříc. Moc se nám tam líbilo!  Nejhorší na natáčení bylo horko, ale s tím jsme tak nějak počítali." mluví za všechny kapelník Heinrich. "

Letos kromě nového alba vyšla ještě moje kniha o naší kapele, která se  jmenuje Ocelot : Až na krev. Má 333 stránek, spoustu fotografií a je  napsána lehkým čtivým stylem." dodává Jindra Heinrich Novotný."Už se těšíme všichni na hotový videoklip!" My z muzea také ;-)

Text: Hana Omelková

Fotografie: Jana Kacetlová