Tisková zpráva 10.2.2017

Zveme vás na premiéru dokumentárního filmu o Velkém přeletu 20. 2. 2017

Vážení přátelé Velkého přeletu,

dovolujeme si Vás pozvat na slavnostní premiéru dokumentárního filmu Velký přelet epizoda 1, která se bude konat v pondělí 20. 2. 2017 od 17.30kině Hvězda v Uherském Hradišti.
Film z produkce AirZone.tv pokrývá "pražskou" etapu Velkého přeletu - od zahájení demontáží na konci roku 2014, až do vyklizení kbelské stojánky na konci roku 2016. Dokument zachycuje postup demontážních prací i samotného Velkého přeletu z Prahy do Kunovic.  Připomeňte si s námi vítězství velká i malá, ale i dílčí prohry, které museli TU-banditos během dvouletého zápasu skousnout...

Po promítání filmu proběhne beseda  o Velkém přeletu a o dalších plánech Leteckého muzea v Kunovicích. Budete tedy mít možnost nahlédnout do zákulisí Přeletu a zeptat se na cokoli, co vás kolem LMKU zajímá. "Zveme všechny," vzkazuje vedoucí Leteckého muzea v Kunovicích a kapitán Velkého přeletu Martin
Hrabec. "Budeme rádi, když přijdete a zůstanete i na 'pokec'."

Budeme moc rádi, když Vás pozvání zaujme a rozhodnete se premiéry zúčastnit, případně o ní informujete své čtenáře. Pro úplnost podotýkáme, že vstupné je
dobrovolné.

Děkujeme Vám za Vaši dosavadní podporu a sympatie a budeme se těšit na viděnou v kině Hvězda.

Vaše posádka Velkého přeletu