PROGRAM - ONP 2018 / MILITARY DEN KUNOVICE /

Program ve formátu PDF ke stažení ZDE

UŽITEČNÉ INFORMACE

• PARKOVÁNÍ NA MILITARY DNU. Po odbočení z hlavní cesty k Leteckému muzeu v Kunovicích dbejte prosím
    pokynů pořadatelů.

Moc Vás prosíme o maximální spolupráci. Pokud budete chtít parkovat ve městě a dojít si pěšky k parkování vynechejte chodníky, vjezdy do vrat a travnaté plochy - upozorňuje Městská policie Kunovice.

Zkuste se na to podívat i z druhé strany, očima místních obyvatel. Ne všichni jsou fandové letadel a budeme moc rádi, když se vyhneme stížnostem a řešení přestupků za neohleduplné parkování.

Proto prosíme o shovívavost a trpělivost třeba právě při čekání na zaparkování a nebo pokud něco nepůjde podle představ.

• JAK POZNÁTE POŘADATELE? Budou to strážníci městské policie v Kunovicích, dobrovolní hasiči z Kunovic, členové  muzea (žluté reflexní vesty, oranžové visačky a trička letecké muzeum v Kunovicích) a členové Slováckého aeroklubu (žluté trička s označením Pořadatel).
  • NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VĚC. Vezměte se sebou hromadu dobré nálady. Všichni pořadatelé které potkáte a uvidíte, jak na zemi tak ve vzduchu to pro nás dělají ZDARMA a ve svém volném čase.

Máme všichni den volna - užijme si ho společně s maximální pohodou. Děkujeme.

Akci podpořili

Těšíme se na Vás - tým Military den Kunovice