ODPREZENTOVÁNO, a to hned 2x

20.02.2015 07:43

Vzhledem k mnoha změnám, které v případě Leteckého muzea Kunovice nastaly, jsme pozvali širokou veřejnost na prezentaci koncepce provozu a rozvoje Leteckého muzea v Kunovicích, která byla vypracována členy Slováckého aeroklubu a tuto prezentaci jsme příznačně nazvali:

STARTUJEME!

Rádi jsme účastníky seznámili s novou koncepcí a také se všemi dalšími plánovanými kroky budoucího rozvoje muzea. Koncepce navazuje na iniciativu Zachraňte Letecké muzeum.

Prezentace se konala v pondělí 2. února 2015 v 17:00 v kině Hvězda v Uherském Hradišti a zúčastnilo se jí 98 zájemců. 

Následně jsme byli pozváni vedením města Kunovice k odprezentování této koncepce na zastupitelstvu města konaném dne 19.2.2015. Při této příležitosti jsme před zastupiteli města poprvé zveřejnili informaci o získání ex vládního Tupolevu TU-154M (str./obr. 10 a 11) do našeho muzea. Oproti prezentaci z 2. 2. 2015 jsme "městskou" prezentaci rozšířili o tuto novinku a také o porovnání dvou rozdílných záměrů s leteckým muzeem (str./obr. 12 a 13) , a to o porovnání záměru města a o návrh Slováckého aeroklubu, který šetří nejen pozemky, ale také veřejné peníze a hlavně finance z rozpočtu města Kunovice.

Byli jsme rádi, že jsme po půlročním snažení dostali prostor seznámit zastupitele města s naší koncepcí rozvoje LMK.

Děkujeme.

Náhled prezentace:


Foto archiv: Airliners.net, Airplanes-Pictures.com, Asile-Paris, Flickr. com, Historic Flying Limited, archiv LMK, Planes.cz, Warbird-central.com, War Memories, Wikipedia.org, Woonveste.com, Foto: Aleksander Markin, Michal Orlita, Hélène Ourabah, Andreas Zeitler

...

Děkujeme také Městským kinům UH za spolupráci

Zpět