Velký přelet odstartoval na Startovači


Vážení přátelé,

s potěšením Vás informujeme o tom, že jsme v pondělí 22. 2. 2016 v 19:05 spustili crowfundingovou kampaň na Startovač.cz. Jejím cílem je shromáždit částku 400 154,- Kč, z níž zaplatíme přepravu letounu TU-154M "Naganský expres" z Prahy - Kbel do Kunovic. V případě, že cílovou částku překonáme, použijeme zbytek peněz na nákup originálních pojízdných schodů k letounu, necháme renovovat nátěr letounu a zprovozníme osvětlení, audio a videovybavení v saloncích.

"Startéři" si mohou vybírat ze široké nabídky odměn

- kromě klasických upomínkových předmětů, jako jsou trička, hrníčky, přívěsky nebo samolepky, nabízíme i odměny ryze tematické: znehodnocený originální šroubek z našeho letounu, limitovanou edici pálenky "Velká přeletovica", repliku naganského hokejového dresu se jménem "startéra", výšivku či nátisk jména v interiéru letounu. Zájemci si mohou symbolicky zakoupit také sedačku v letadle, a to od nejlevnějších míst v ekonomické třídě, až po místo kapitána letounu. (Největšímu zájmu se zatím těší klasické ceny jako přívěsky a hrníčky; značný zájem však je i o "kousky" letadla v podobě znehodnocených šroubků.)

Jak se naší kampani daří? Kolik nám schází do cílové částky? To vše můžete sledovat na této stránce:

https://www.startovac.cz/projekty/velky-prelet/


Budete-li o naší akci v následujícím měsíci publikovat nějaký materiál, prosíme, vložte do něj výše uvedený odkaz na naši kampaň.

Děkujeme Vám za zájem o náš projekt a za podporu.

Zůstaňte s námi!

posádka Velkého přeletu