Máme to! Velký přelet zdolal cílovou částku 400.154,-

 

Vážení přátelé Velkého přeletu,

MÁME TO!!! Nádrže naplněny!!!      

Vážení přátelé Velkého přeletu... PŘEPIŠTE DĚJINY, je to tam, máme cílovou částku! DĚKUJEME VÁM!!!
 S obrovskou radostí Vás informujeme, že naše crowfundingová kampaň dnes, 24. 2. 2016 po 9. hodině ranní, na Startovači překonala cílovou částku 400.156,- Kč. Povedlo se nám to v neuvěřitelném čase - během druhého dne kampaně. Stačilo nám necelých 39 hodin.

Hlavní cíl naší mise je splněn

- získali jsme částku potřebnou na přepravu "Naganského expresu" z Prahy do Kunovic - ale kampaň pokračuje dál. Zájemci nás mohou nadále podpořit na stránce projektu: https://www.startovac.cz/projekty/velky-prelet/


MÁME TO!!! Nádrže naplněny!!! Obrázek

Nyní jdou příspěvky startérů na další vybavení a údržbu "Naganského expresu" - pořídíme z nich pojízdné letištní schody přímo pro TU-154M, necháme opravit osvětlení, audio a video v salonku a snad také zbude na nový "kabátek" pro naše letadlo.

Budeme velmi rádi, když Vás tato dobrá zpráva potěší alespoň zčásti tak jako nás a když jí věnujete kousek prostoru ve svém médiu či na sociálních sítích.

Děkujeme Vám za přízeň a podporu jak v předchozích náročných dnech, tak snad i v budoucnosti. Moc si jich vážíme a jsme si vědomi toho, že se dnes z úspěchu můžeme radovat i díky Vaší pomoci.

 

   

Velitelský čas 9:13, Velký přelet před pár minutami zdolal cílovou částku! Víte, startéři, co jste? Jste ta nejúžasnější banda šílenců a nadšenců, co jsme kdy viděli. Jste báječní, skvělí a my vám DĚKUJEME! 

Děkujeme, děkujeme, děkujeme a do zblbnutí děkujeme.

Povedlo se nám to během NECELÝCH dvou dní (přesně během necelých 39 hodin, pokud letový zapisovač počítá dobře :-D 

Nicméně... na velké přípravné misi Velkého přeletu to nic nemění, jedeme dál. Čerpáme do přídavných palivových nádrží. Nenechte nás v tom, buďte s námi dál! 

Pan kapitán Marty by rád všem startérům vzkázal to, co už dlouho opakuje celé své posádce: NEMÁM VÁS RÁD!!! ;-) 
Ale my ostatní členové posádky vás rádi máme, nebojte. ;-) A nejvíc vás má rádo naše éro, naše tučko, naše Nagano, naše někdejší Zuzanka. Zachránili jste ji, jste hrdinové!!! 

A nyní vážně. Co na to říká kapitán Velkého přeletu Martin Hrabec, jinak také vedoucí Leteckého muzea v Kunovicích? Dle záznamů letového zapisovače z pilotní kabiny prohlásil mimo jiné:

"Když jsme v pondělí večer stáli s partou před kinem Hvězda v Uherském Hradišti, ptali se mě, jestli si myslím, že to dáme. Řekl jsem, že snad ano, třeba tak během čtrnácti dnů..."

"Pro nás je důležité mít odezvu veřejnosti, jestli ji vůbec nějaké vyřazené letadlo zajímá a zda to naše snažení má smysl. Teď díky startérům víme, že to smysl má. Hrozně nás to nakoplo. Děkujeme, že jste nám pomohli!"

"Oslavy? :-) Udržíme čistou hlavu, musíme dále pracovat a o víkendu opět rozmontovávat. Během dopoledne, kdy částka padla, jsme všichni v práci. Společné oslavy budou, až bude éro v Kunovicích a společně se startéry. Tohle byla jen první, ale velmi důležitá etapa. Hrozba debaklu je překonána! Ještě nás čeká spousta práce po dalších etapách. Druhá náročná etapa bude dokončení demontáží, třetí etapa bude převoz. Pak to teprve oslavíme. (No a pak ještě bude zbývat čtvrtá etapa - složit to dohromady... a se všemi startéry to pak oslavit)"

S pozdravem
posádka Velkého přeletu